Компанія "Acuto Гостра грань"

Компанія "Acuto Гостра грань"

Компанія «Acuto Гостра грань» - професіонали манікюру оцінять якість інструменту

Компанія Acuto є своїм рідним, українським виробником манікюрних інструментів та обладнання для салонів краси, перукарень, студій педикюру.

Її створення відноситься до початку двохтисячних років, коли масове виробництво ще негативно ставилося до манікюрного приладдя - одноденок і воліло виробляти надійні інструменти для нігтьового сервісу та індустрії краси.

З того часу політика Acuto не змінилася, манікюрні набори або окремі інструменти у вигляді кусачок для кутикули або ножиць для педикюру і т.д., як і раніше, робляться на віки.

Надійність на тлі максимально тривалого використання – це інструмент ТМ Гостра грань (Acuto)

Хтось може запитати, навіщо створювати якісний манікюрний інструмент такого тривалого використання, адже завжди можна купити в Україні новий манікюрний набір в інтернет магазині. Відповідь дуже проста - професійний манікюрний інструмент повинен бути надійним, якісним і "довгограючим". Майстер манікюру чи педикюру звикає до своїх улюблених ножиць чи кусачків, вже рефлекторно робить найбільш зручний для руки захоплення, знає, як відреагує ніготь клієнта на ту чи іншу лопатку чи шабер.

Що стосується манікюрних наборів домашнього використання, то ними, як правило, користується вся сім'я, тому міцність таким інструментам потрібна на рівні професійного обладнання.

Як зберегти гостроту заточування манікюр наборів та інструментів

Acuto відновить гостроту різальних поверхонь за допомогою заточування інструментів. Здайте свої ножиці для рук або кусачки для нігтів на заточення в магазині ТМ Acuto та професійні майстри компанії швидко повернуть їм колишню гостроту.

Повірте в продукцію «Acuto», купіть будь-які ножиці, кусачки, шабери та отримайте задоволення від легкості створення ідеального манікюру або педикюру завдяки філігранному балансуванню інструментів та гостроті їх граней!