Професійний манікюрний інструмент із сталі

Професійний манікюрний інструмент із сталі

Сталь 40Х13 відноситься до давно використовуваних сплавів, що довели свою надійність. Вона була відома ще за часів СРСР і згідно з ГОСТом маркувалася як 4Х13.
Її застосування спочатку ґрунтувалося на високих корозійних якостях. Цей сплав мало піддавався дії іржі і вступав у реакцію з агресивними чи активними середовищами. Це справді абсолютно нержавіюча сталь. Єдиним її недоліком вважається негативна реакція на надвисокі температури, що унеможливлює застосування зварювання.
Тому, якщо вам пропонують купити професійний манікюрний інструмент із нержавіючої сталі 40Х13, а ви помічаєте на ножицях, кусачках чи щипчиках сліди зварювання – це підробка.

Використання нержавіючої сталі 40Х13

Даний матеріал дуже популярний при виготовленні інструментів, що потребують гострих ріжучих граней. Як виявилося, інертність цього металу надала неоціненну допомогу хірургам. Скальпель із цієї марки стали не тільки напрочуд гострий, а й гіпоалергенний. У деякої кількості випадків, він може викликати алергічну реакцію. Тому хірург почувається набагато спокійнішим з таким робочим інструментом, не побоюючись негативної реакції пацієнта на розріз. Тому 40Х13 одержала додаткову назву – медична сталь.
Для нігтьового сервісу нержавіюча сталь також виявилася знахідкою. Сталевий манікюрний інструмент не вимагає особливого догляду, не іржавіє та абсолютно інертно ставиться до будь-якого виду стерилізації. Його ріжучі поверхні довгий час не тупляться, мають певну гнучкість, що важливо при професійному манікюрі, і не деформуються при повторному заточуванні інструменту.

Характеристики стали 40Х13

  • стійкість до іржі;
  • стійкість до деформації;
  • стійкість до появи сколів;
  • стійкість до затуплення;
  • можливість неодноразового заточування.
Акуто виготовляє професійний манікюрний інструмент.
винятково із високостійкої нержавіючої сталі 40Х13!