Професійні кусачки для кутикули (нашкірниці)

Професійні кусачки для кутикули (нашкірниці)


Професійні кусачки для кутикули (нашкірниці)
При виборі професійних кусачок для кутикули у власників салонів краси чи фахівців нігтьового сервісу регулярно виникає питання: які нашкірниці краще купити? Тому в цій статті ми окреслимо основні параметри, характерні для якісного інструменту.

Де придбати професійні кусачки для кутикули на Україні.

Поговоримо відверто. Вони не можуть продаватися у підземних переходах, на ринку чи в якихось кіосках. Такий інструмент можна придбати лише у спеціалізованих точках продажу або на сайті виробника. Розглянемо ці варіанти:

Магазин

Є зручним та легкодоступним місцем. Тут можна з усіх боків оглянути кусачки або ножиці, відчути, як вони лягають в руку і наскільки комфортно ними працюватиме.

Якщо ви майстер манікюру і вам потрібна одна пара нашкірниць, то швидше за все, покупка відразу буде здійснена. Щоправда, коли ви шукаєте певну модель чи особливу форму обладнання, її може просто не опинитися у магазині.

Сайт виробника, наприклад, acuto.com.ua

Ну, що сказати: тут є всі типи нашкірниць з фотографіями, розмірами та описами. За філіжанкою кави, затишно розташувавшись на дивані, є можливість все спокійно подивитися та замовити будь-яку модель. Оскільки продукція у виробника завжди однакової якості, то окрім зовнішнього вигляду та особливостей конфігурації лота, інструмент нічим не відрізнятиметься від випробуваного в торговому центрі, окрім меншої ціни через відсутність магазинної накрутки.

Коли ж цікавить партія обладнання або набір інструментів для манікюру, реальну оптову знижку здатний дати лише виробник.

Кусачки для кутикули професійні чи непрофесійні. Як відрізнити?

  • Професійні нашкірниці завжди цільнолиті. Вони бувають з вибитим візерунком, з різним напиленням, позолочені чи посріблені, але ніколи складними.
  • Основний матеріал виготовлення – нержавіюча сталь, тому що тільки вона витримує постійну термічну та хімічну обробку, не втрачаючи гостроти граней.
  • Мають надгострі ріжучі поверхні, з можливістю багаторазового заточування. Причому заточування має бути виключно ручної роботи, оскільки це гарантує її якість.
  • Як правило, у професійних кусачок відсутній химерний декор або об'ємні накладки, якісь принти або малюнки на різальній частині. По-перше, при високотемпературній стерилізації вони відпадуть, по-друге – стануть на заваді під час манікюру.

Як проконтролювати якість кусачок для кутикули. На що звернути увагу?

Почнемо з візуального сприйняття виробу. Якісні нові нашкірниці не мають подряпин чи сколів. Особливо важливо оглянути заточені грані, щоб не було виїмок, зазубрин, наростів, напливів. Лінія їх з'єднання має бути абсолютно рівною і тонкою.

Далі, перевірте гостроту заточування і дізнайтеся, чи вона є ручною. Прослідкуйте, щоб кромки не «налазили» один на одного. Принагідно уточніть маркування сплаву.

Потім берете інструмент одним пензлем і перевіряєте його хід. Якщо нашкірниці професійні, то рух у них плавний, досить м'який, але не «розбовтаний».

Протестуйте надійність кріплення. Для цього візьміть кусачки в руки і в закритому положенні спробуйте рухати ручки, одну вгору - іншу вниз. Якщо легко ходять, є якісь клацання, то кріплення залишає бажати кращого.

Придивіться до пружини. Для професійних моделей краще, щоб вона була закріплена на болт, а не заклепкою. Тоді її можна, за потреби, зняти.

Після того, як ви покрутили манікюрні кусачки в руках, подивіться, що з ними трапилося. Раптом кріпильний болтик став якимось піднятим або розхиталася пружинка, крайки перестали щільно прилягати. Якщо це сталося, відмовтеся від їх придбання та йдіть (бажано швидко).

Якісні, тим більше професійні нашкірниці не можуть коштувати дешево

Хоча поняття «дешево» досить розтяжне, але певний момент розуміння воно дає. В середньому, ціна на професійні кусачки для кутикули в Україні варіюється в межах 280 -700 гривень. Вона залежить як від конфігурації, так і від розмірів інструменту, наявності у комплекті шкіряного чи простого чохла, інших нюансів.

Можна зустріти і дорожчі вироби, але, найчастіше, це вже накрутка посередника. У всякому разі, виробник професійних нашкірниць, компанія «Акуто - Гостра грань» не задирає ціну, незважаючи на високу якість та ручну роботу.

У цій категорії немає товарів


Рекомендовані

Нашкірниці (кусачки для кутикули) професійні ручної роботи в шкіряному чохлі - 10 мм

Нашкірниці (кусачки для кутикули) професійні ручної роботи в шкіряному чохлі - 10 мм

Нашкірниці (кусачки для кутикули) професійні ручної роботи у шкіряному чохлі - 10mm (Acuto)Довжина р..

750.00 грн.

Нашкірниці (кусачки для шкіри) професійні ручної роботи в шкіряному чохлі - 6 мм

Нашкірниці (кусачки для шкіри) професійні ручної роботи в шкіряному чохлі - 6 мм

Нашкірниці (кусачки для шкіри) професійні ручної роботи в шкіряному чохлі - 6 mm (Acuto)Довжина ріжу..

750.00 грн.

Acuto кусачки для нігтів ручної роботи у шкіряному чохлі 10 мм

Acuto кусачки для нігтів ручної роботи у шкіряному чохлі 10 мм

Кусачки для нігтів ручної роботи у шкіряному чохлі 10 мм (Acuto)..

550.00 грн.

Acuto кусачки для нігтів ручної роботи у шкіряному чохлі 15 мм

Acuto кусачки для нігтів ручної роботи у шкіряному чохлі 15 мм

Кусачки для нігтів ручної роботи у шкіряному чохлі 15 мм (Acuto)..

500.00 грн.